Firmy informují

DÖRKEN SK
Dörken SK usporiada v marci 17. ročník populárnej certifikácie DELTA-FÓRUM, ktorá sa bude konať v šiestich mestách Slovenska (PP, KE, ZA, BB, NR, BA). Novinkou tohto roku bude predstavenie komplexného systému nadkrokvového zateplenia DELTA-MAXX POLAR. Tradičnou súčasťou je praktická časť s našim pokrývačským majstrom. Prihlasovanie je možné na
www.dorken.sk

BOCHEMIE
Bochemit Proti plísním je novinka s tradiční recepturou účinného a léty prověřeného přípravku proti plísním společnosti Bochemie pod novou značkou Bochemit. Okamžitě viditelné odstranění plísní, hub, řas, lišejníků a kvasinek na zdech, kachličkách, okolo van, umývadel, kuchyňských linek, oken, Také rychle oživí a zesvětlí zašedlé dřevo.
www.bochemie.cz

WIPPRO
Firma Wippro se zabývá půdními schody od roku 1955. Dodává je zákazníkům nejen v Rakousku, ale také v celé Evropě. Dlouholeté zkušenosti se odrážejí ve vynikající kvalitě zpracování, splnění nároků na izolaci a protipožární ochranu. Se zvyšováním požadavků na energeticky úsporné budovy rostou i nároky na izolaci a vzduchotěsnost půdních schůdků.
www.wippro-schody.cz

JUTA
JUTATOP 2AP – podstřešní membrána pro nízké sklony střech. Juta, a. s., dodává na evropské trhy podstřešní membránu pro náročné podmínky konstrukcí šikmých střech. Membrána JUTATOP 2AP při aplikaci na prkenné bednění, slepení přesahů a podtěsnění kontralatí splňuje dle nové klasifikace třídu těsnosti DHV 2 a umožňuje podkročení bezpečného sklonu krytiny.
www.juta.cz

ISOVER
ISOVER přichází s novinkou, která urychlí práci s tepelnou izolací prémiové řady ISOVER Unirol. Každá role má nyní novou etiketu se speciálním držadlem, takže jednoduše odnesete hned dvě role najednou. Prémiové izolace ISOVER Unirol Profi a ISOVER Unirol Plus jsou určeny do šikmých střech a stropů, pro aplikaci mezi krokve.
www.isover.cz

SATJAM TREND NOVĚ ZE SLITINY HLINÍKU
Velkoformátovou střešní krytinu SATJAM Trend nově SATJAM vyrábí ze slitiny hliníku Alumat. Krytina Trend se pyšní náročnou certifikací Česká kvalita – osvědčeno pro stavbu, i nadstandardní zárukou SATJAM záruka plus v délce 60 let. Využijte šanci na novou hliníkovou střechu za vynikající zaváděcí cenu 249 Kč/m2 bez DPH.
www.satjam.cz

PREFA HLEDÁ NOVÉ POSILY
PREFA Aluminiuprodukte, s. r. o., hledá do svého týmu nové členy na pozici obchodně-technický poradce. Konkrétně pro část Prahy a jižních Středních Čech a oblast Východních Čech. Těšit se můžete na perspektivní práci v mladém kolektivu se zázemím úspěšné mezinárodní společnosti. Své životopisy zasílejte na milan.pazour@prefa.com. Více informací na www.jobs.cz.
www.prefa.com